ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009

1 ΚΑΛΛΙΑΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΖΑΡΓΑΝΗ ΣΙΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΜΑΤΣΙΚΑ  ΒΑΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΠΟΝΤΙΚΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΚΑΪΜΑΡΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
7 ΜΑΝΔΑΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
8 ΚΟΛΛΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
9 ΜΑΛΛΙΑΤΣΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
10 ΚΟΚΚΟΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
11 ΠΡΙΟΝΑΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
12 ΠΑΣΑΡΟΥΓΑ  ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
13 ΚΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
14 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
15 ΠΑΓΚΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
16 ΓΚΙΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
17 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΦIΛOΣ.ΠAIΔ. & ΨYXOΛ. (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ
18 ΒΛΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19 ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΦΡΟΣΩ ΠΑΙΔ. ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
20 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ  ΗΡΩ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
21 ΒΟΥΛΓΑΡΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ  ΠΑΤΡΑΣ
22 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
23 ΚΑΣΤΡΙΤΗ  ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
25 ΜΩΡΑΪΤΗ ΦΑΙΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
26 ΛΙΑΚΩΝΗΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
28 ΜΑΛΙΣΣΟΥ  ΕΦΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29 ΚΛΩΣΣΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ.ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤ/ΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΡΟΣ)
30 ΜΑΡΓΩΝΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
31 ΚΟΙΒΑΡΗ  ΖΩΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
32 ΠΑΛΟΥΚΗ  ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
33 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
34 ΚΟΚΟΝΑ  ΦΡΙΝΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
35 ΛΥΤΡΑ  ΔΑΝΑΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36 ΓΙΟΓΑΚΗ  ΒΕΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
37 ΝΑΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)  
38 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
39 ΜΕΡΛΗ  ΣΙΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
40 ΓΑΤΟΥ  ΑΜΑΛΙΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
41 ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΑΝΤΙΠΑΤΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ  ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
44 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
45 ΛΑΛΛΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
46 ΠΑΠΟΥΛΙΑ  ΔΩΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
48 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
49 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
50 ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΘΥΜΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
51 ΜΗΛΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
52 ΒΛΑΧΟΥ  ΒΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
53 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ  ΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
54 ΤΣΕΛΕ  ΒΑΣΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
55 ΜΠΕΝΤΟ  ΕΛΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
56 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
57 ΜΑΝΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
58 ΤΖΑΒΑΛΗ  ΝΑΤΑΣΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
59 ΣΟΥΦΡΑ  ΜΑΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
60 ΞΕΠΛΑΤΗΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
61 ΣΚΟΥΤΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
62 ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
63 ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
64 ΠΑΠΠΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
65 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
66 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ  ΧΑΡΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
67 ΦΑΚΟΥΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
68 ΚΟΥΡΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 
69 ΜΑΡΔΑΚΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
70 ΚΟΥΜΑΝΤΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


Διευθύνσεις:

ΑΜΦΙΣΣΑ - Ι.Σ. Γάτου 41
Τηλ: 22650 72444
--
ΙΤΕΑ - Καραϊσκάκη 83
Τηλ: 22650 35115
--
METHODOS.NET - Ι.Σ. Γάτου 39
Τηλ: 22650 72211

Powered by ECS-Portal